Concept indeling SOS competitie

    

update 10 sept 11:30

KTC-3 eruit, ESV-1 en BSV-1 gewisseld ivm gewijzigde sterkte BSV

   

Update 10 sept 22:00

een 2e klasse minder (2B), 3e klasse groepen van 8 ipv 7, 1A en 1B groter

   
 

omlaag: HSG 3, Woerden 2, Veenendaal 2, ASV 6 en Doesborgh 1

   
 

2e klasses herdoopt ivm schrappen eerdere 2B

   

Update 10 sept 23:15

wisselen Voorst-1, Pegasus-1, Zutphen-1,

   
 

wisselen BSV-1 (blijkt stuk sterker dan eerder opgegeven) en ESV-1

   
 

wisselen Theothorne-1 (zwakker dan eerder aangegeven) en Het Kasteel-1

   

Update 11 sept 11:15

wisselingen tussen 1A en 1B ivm reistijd

   

Update 11 sept 15:30

Rivierenland 2 ->1B (randstadwerkers), Velp ->1D, Raalte->1C, Twello->2D, BSV2->2F

   
 

Woerden-1->1A, Chr. Ons Genoegen->2A,

   

Update 11 sept 16:30

Raalte->1E, Pallas->HKB, Apeldoorn→1C

   
 

Borne 2 vervalt in 2E

   

Update 13 sept 19:30

Rivierenland 1 → HKC (woonsituaties), SMB-1→1D, SMB-2→ 2G, ElsterT-2→2F, ESV-2→2A, HSG2 en Torentje →2B, DD-2→2A, DRL-3→2C, Giessen en Linge→1B

   

Update 13 sept 20:24

wissel VSG-2 en Caissa Elburg (1C, 2D)

   

Update 15 sept 11:00

SMB stuk sterker dan eerder doorgegeven: SMB-1->HKC, Zevenaar ->1D, Kasteel->2G, SMB-2->1D

   

Update 15 sept 15:00

HZP1->1E, ENO->2E,ZP2->2D, met aantekening HZP-WSG in slotronde

   

Update 17 sept 23:30

wissel ASA - Zutphen-2, ivm jeugdteam/slotronde. Ook qua afstanden beter.

   

Update 18 sept 00:39

wissel EP2 - EP3, nivellering/slotronde

   

Update 22 sept 15:00

Indelingsfout ASA (toch geen nieuwkomer); na overleg met VSG: VSG2->2D, Twello->2F, ASA->1C

   
     

Hoofdklasse A

Hoofdklasse B

Hoofdklasse C

  
     

BSG 1 (1850)

MSV 1 (1970)

ASV 1 (1950)

  

DBC 1 (1930)

PSV DoDo 1 (1750)

Elster Toren 1 (1900)

  

En Passant 1 (1977)

VSG 1 (1850)

Veenendaal 1 (1900)

  

Oud Zuylen Utrecht 1 (1860)

ZSG 1 (1850)

Wageningen 1 (1870)

  

Paul Keres 1 (2100)

Zutphen 1 (1850)

KTC 1 (1850)

  

Moira-Domtoren 1 (1900)

ZP Epe 1 (1800)

Bennekomse SV 1 (1892)

  

Hoogland 1 (1950)

Pallas 1 (1825),

SMB 1 (1900)

  

De Rode Loper 1 (1844)

Barneveld 1 (1870)

Rivierenland 1 (1992)

  

Zeist 1 (1860)

    

SG Amersfoort 1 (1920)

    
     

Eerste klasse A

Eerste klasse C

Eerste klasse D

  
     

SG Amersfoort 2 (1870)

Barneveld 2 (1700)

ESV 1 (1804)

  

HSG 1 (1850)

ASV 2 (1750)

Velp 1 (1785)

  

Moira-Domtoren 2 (1725)

Pegasus 1 (1750)

Pion Groesbeek 1 (1750)

  

Soest 1 (1910)

ZZS 1 (1744)

Rhenen 1 (1705)

  

Leusden 1 (1731)

Zutphen 2 (1700)

Zevenaar 1 (1800)

  

Laren 1 (1700)

VDS Beekbergen 1 (1700)

UVS 1 (1700)

  

Hoevelaken 1 (1700)

Apeldoorn 1 (1730)

ASV 3 (1750)

  

BSG 2 (1700)

ASA 1 (1700)

SMB 2 (1775)

  

Woerden 1 (1800)

    
     

Eerste klasse B

 

Eerste klasse E

  
     

Houten 1 (1873)

 

WSG 1 (1820)

  

Vegtlust 1 (1860)

 

Lonneker 1 (1739)

  

ZZC 1 (1810)

 

Raalte 1 (1725)

  

Lekstroom 1 (1760)

 

Holten 1 (1723)

  

Rivierenland 2 (1735)

 

Max Euwe 1 (1700)

  

De Giessen en Linge 1 (1747)

 

Borne 1 (1650)

  

De Rode Loper 2 (1750)

 

Voorst 1 (1750)

  

Doorn Driebergen 1 (1900)

 

HZP 1 (1670, SBO))

  

Oud Zuylen Utrecht 2 (1650)

    

Paul Keres 2 (1700)

    
     
     

Tweede klasse A

Tweede klasse D

Tweede klasse G

  
     

En Passant 3 (1570)

VSG 2 (1650)

Millingen 1 (1680)

  

Ons Genoegen 1 (1682)

ZP Epe 2 (1550)

Het Kasteel 1 (1650)

  

SSC 2 (1600)

Caissa Elburg 1 (1625)

Theothorne 1 (1645)

  

Hoogland 2 (1650)

ZSG 2 (1600)

Pion Groesbeek 2 (1650)

  

Baarn 1 (1550)

De Combinatie 1 (1650)

Zevenaar 2 (1650)

  

Cirkel Ede 1 (1665)

Dronten 1 (1650)

KTC 2 (1600)

  

Doorn Driebergen 2 (1650)

MSV 2 (1620)

ASV 4 (1650)

  

ESV 2 (1646)

O&O 1 (1680)

UVS 2 (1600)

  
     

Tweede klasse B

Tweede klasse E

   
     

Kijk Uit 1 (1685)

Vrimot 1 (1638)

   

Dikke Torentje 1 (1654)

Hardenberg 1 (1675)

   

Lekstroom 3 (1622)

Rijssen 1 (1540)

   

HSG 2 (1700)

Vroomshoop 1

   

Damrakkers 1 (1570)

Park Stokhorst 1

   

En Passant 2 (1668)

Almelo 1 (1512)

   

Vegtlust 2 (1547)

HZP 2 (1450)

   

Denk en Zet 1 (1700, SGS)

ENO 1 (1630)

   
     

Tweede klasse C

Tweede F

   
     

Lekstroom 2 (1650)

Elster Toren 2 (1650)

   

TRIO 1 (1650)

Apeldoorn 2 (1580)

   

ZZC 2 (1630)

Doetinchem 1 (1615)

   

Rivierenland 3 (1624)

ASV 5 (1600)

   

Moira-Domtoren 3 (1575)

Bennekomse SV 2 (1500+)

   

Zeist 2 (1700)

Wageningen 2 (1580)

   

DBC 2 (1680)

Twello 1 (1625)

   

De Rode Loper 3 (1600)

De Kameleon 1 (1600)

   
     

Derde Klasse  A

Derde klasse C

Derde klasse E

  
     

Denk en Zet 2 (1540)

VSG 4 (1150)

ASV 8 (1200)

  

En Passant 4

Voor Ons Genoegen 1 (1460)

UVS 3 (1500)

  

Hoogland 3

Apeldoorn 3 (1435)

SMB 3

  

Wijdemeren 1

Denk en Zet NGKZ 1 (1530)

Wageningen 3 (1450)

  

Muiderberg 1

VSG 3 (1500)

Het Kasteel 2 (1400)

  

Oud Zuylen Utrecht 4

Pegasus 2 (1450)

UVS 4 (1300)

  

SG Amersfoort 3

ZSG 3 (1400)

Velp 2 (1450)

  

HSG 3 (1550)

 

Doesborgh 1 (1600)

  
     

Derde Klasse  B

Derde klasse D

   
     

Doorn Driebergen 3

ASV 7 (1330)

   

Leusden 2 (1526)

Cirkel Ede 2 (1423)

   

Oud Zuylen Utrecht 3

Voorst 2

   

Almkerk 1

Wageningen 4 (1000)

   

De Giessen en Linge 2

Velp 3 (1000)

   

Doredenkers 1

OPC 1 (1500?)

   

Acquoy 1

Veenendaal 2 (1500)

   

Woerden 2 (1500)

ASV 6 (1440)