Conceptindeling, 14 oktober

                                                      
 

Update 15 okt:

     

Laren (2x) en VOG toegevoegd, verschuivingen in 2a, 3a en 4ac. SGA en Leusden gewisseld in 5ab

                                                
 

Update 16 okt:

     

Hoogland 3 van 5b naar 4a (ipv bye), PSV DoDo (putten) van 5i naar 5b. voorst en de combinatie (harderwijk) van 5i naar 5j. Hardenberg en Vrimot van 5j naar 5c en pallas van 5i naar 5c. Er staat nog een vraag uit bij Meppel inzake samenvoegen 5j en 5m.

                                                
 

Update 18 okt:

     

Kampen teruggetrokken, Baarn 2 en 3 ook, verkeerde aanmelding. HSG van 3a naar 2a. Hoogland 3 weer terug naar 5eklasse.

                                                
 

Update 19 okt:

     

Woerden en Muiderberg van 3a naar 4a. Baarn 4a→4b, 3a dubbelrondig. Woerden 2 →5a, Dikke Torentje →5b Omnummeren 5ien verder

                                                
 

Update 20 okt:

     

Hoogland 3 ↔ Dikke Torentje 2 (5ab)

                                                
 

Update 22 okt:

     

Hoevelaken 3a→2a, Voorst 2a → 1a.

                                                
 

Update 24 okt:

     

Voorst terug naar 2a. HSG → 3a, 3b en 3d samengevoegd.

                                                
 

Update 26 okt:

     

3b en 3d toch uit elkaar, Veenendaal 1 en 2 omgedraaid. Ingevoerd in Netstand.

                                                
 

Update 29 okt:

     

Vanwege terugtrekking Meppel-4 5i en 5l samengevoegd, deze nu ook in Netstatnd.

                                                
                                                        

---------

Klasse1a

    

---------

Klasse 1b

                                                
  

team

bond

rating gem

rating h

  

team

bond

rating gem

rating h

                                            
 

Arnhemse Schaakacademie

1

osbo

2125

2290

 

S.V. Almelo

1

sbo

1991

2135

                                            
 

S.V. De Elster Toren

1

osbo

1950

2062

 

SG Max Euwe

1

sbo

1977

2071

                                            
 

S.V. P.I.O.N.

1

osbo

1950

  

Schaakvereniging Hardenberg

1

sbo

1948

2061

                                            
 

S.V. Mook

1

osbo

1842

1983

 

S.V. Holten

1

sbo

1901

1995

                                            
                                                        
                                                        
 

Klasse 2a

     

Klasse 2b

                                                
 

Hoevelakens S.G.

1

sgs

1680

1832

 

H.S.C.-Stork

1

sbo

1867

2034

                                            
 

Barneveld

1

sgs

1850

1900

 

S.V. E.N.O.

1

sbo

1800

                                             
 

Edese S.V.

1

osbo

1819

1907

 

S.C. Raalte

1

sbo

1800

1914

                                            
 

sv De Toren

1

osbo

1787

1876

 

E.D.S.

1

sbo

1741

1833

                                            
 

Voorster S.C.

1

osbo

1900

2050

                                                  
 

SV Hoogland

1

sgs

1835

2002

                                                  
 

Barneveld

2

sgs

1700

1800

                                                  
 

Larense S.C.

1

sgs

1790

1965

                                                  
                                                        
                                                        
 

Klasse 3a

     

Klasse 3b

                                                
 

S.V. Houten

1

sgs

1650

1731

 

S.V. De Elster Toren

2

osbo

1570

1851

                                            
 

SG Vecht en Ommelanden

1

sgs

1600

1810

 

Koningswaal Tornado Combinatie

1

osbo

1600

                                             
 

Nijkerkse Schaakclub

1

sgs

1553

1662

 

ZZ Combinatie

1

sgs

1600

1678

                                            
 

Larense S.C.

2

sgs

1580

1676

 

Veenendaalse S.V.

1

osbo

1614

1727

                                            
 

HSG

1

sgs

1700

1732

                                                  
                                                        
 

Klasse 3c

     

Klasse 3d

                                                
 

S.V. Lochem

1

osbo

1730

1850

 

Koningswaal Tornado Combinatie

2

osbo

1570

1851

                                            
 

S.G. Zutphen

1

osbo

1625

1666

 

S.V. Mook

2

osbo

1525

                                             
 

sv De Toren

2

osbo

1615

1742

 

Veenendaalse S.V.

2

osbo

1570

1658

                                            
 

S.V. Rokade

1

osbo

1575

1750

 

S.V. De Sleutelzet

1

osbo

1525

1792

                                            
                                                        
 

Klasse 3e

     

Klasse 3f

                                                
 

S.V. Almelo

2

sbo

1672

1734

 

Schaakvereniging Hardenberg

2

sbo

1581

1780

                                            
 

SG Max Euwe

2

sbo

1665

1740

 

S.V. Holten

2

sbo

1574

1753

                                            
 

S.V. Borne

1

sbo

1600

1660

 

H.S.C.-Stork

2

sbo

1551

1693

                                            
 

S.V. Park Stokhorst

1

sbo

1591

  

S.C. Raalte

2

sbo

1530

1632

                                            
                                                        
 

Klasse 4a

     

Klasse 4b

                                                
 

SG Vecht en Ommelanden

2

sgs

??

  

SSC 1922

1

sgs

1470

                                             
 

S.V. TRIO

1

sgs

1400

1580

 

S.V. Het Dikke Torentje

1

sgs

1450

1486

                                            
 

S.V. Moira-Domtoren

1

sgs

1450

1550

 

Baarnse S.V.

1

sgs

1400

1450

                                            
 

S.K. Vegtlust

1

sgs

1433

1540

 

Barneveld

3

sgs

1450

1550

                                            
 

S.V. Har-Mon-ie

1

sgs

1433

1601

 

Chr.S.V. Ons Genoegen

1

sgs

1414

1536

                                            
 

BSG

1

sgs

1383

1554

 

Rhenense SC

2

osbo

1423

1568

                                            
 

S.C. Woerden

1

sgs

1520

  

S.V. Doorn-Driebergen

1

sgs

1400

                                             
 

S.C. Muiderberg

1

sgs

1500

  

SV Hoogland

2

sgs

1400

1600

                                            
                                                        
 

Klasse 4c

                                                      
 

S.V. Houten

2

sgs

1490

1576

                                                  
 

S.V. DBC

1

sgs

1500

1647

                                                  
 

S.V. V.O.G.

1

sgs

1440

1731

                                                  
 

Sc Zeist

1

sgs

1563

1514(?)

                                                  
                                                        
 

Klasse 4d

     

Klasse 4e

                                                
 

S.V. Mat-Ador

1

sbo

1525

1571

 

S.V. Lochem

2

osbo

1511

1569

                                            
 

S.V. Park Stokhorst

2

sbo

1510

  

S.V. Rokade

2

osbo

1500

1575

                                            
 

S.V. Lonneker

1

sbo

1401

1699

 

S.V. Borne

2

sbo

1450

1550

                                            
 

S.V. Almelo

3

sbo

1485

1534

 

S.V. Groenlo

1

osbo

1400

1740

                                            
                                                        
 

Klasse 4f

     

Klasse 4g

                                                
 

sv De Toren

3

osbo

1459

1556

 

Oefening & Ontspanning

2

osbo

1450

1350

                                            
 

Rhenense SC

1

osbo

1431

1504

 

Zwolle-Zuid Schaakt!

1

osbo

1400

                                             
 

S.V. Mook

3

osbo

1430

1573

 

S.V. Het Zwarte Water

1

osbo

1425

1480

                                            
 

Bennekomse S.V.

1

osbo

1370

1460

 

Meppeler S.V.

1

osbo

1330

1489

                                            
                                                        
 

Klasse 5a

     

Klasse 5b

                                                
 

SV Lekstroom

1

sgs

1300

  

Nijkerkse Schaakclub

2

sgs

1296

1517

                                            
 

ZZ Combinatie

2

sgs

1350

1480

 

S.G. Amersfoort

2

sgs

1000

                                             
 

S.V. TRIO

2

sgs

1300

1550

 

Gooise Schaakvereniging

1

sgs

1100

1550

                                            
 

HSG

2

sgs

1350

1382

 

Hoevelakens S.G.

2

sgs

1000

1200

                                            
 

S.C. Woerden

2

sgs

1400

  

S.V. En Passant 2

1

sgs

1000

1614

                                            
 

S.V. Moira-Domtoren

2

sgs

1350

1375

 

SV Hoogland

4

sgs

1100

1450

                                            
 

S.V. Leusden

1

sgs

1250

1501

 

S.V. PSV/DoDO

1

osbo

1300

1400

                                            
 

S.V. Het Dikke Torentje

2

sgs

1300

1400

 

SV Hoogland

3

sgs

1100

1394

                                            
                                                        
 

Klasse 5c

     

Klasse 5d

                                                
 

S.V. Almelo

4

sbo

1364

1475

 

W.S.G.

1

sbo

1240

                                             
 

S.V. E.N.O.

2

sbo

1350

  

SV HEC

2

sbo

1200

1350

                                            
 

SV HEC

1

sbo

1350

1550

 

SG Max Euwe

3

sbo

1303

1380

                                            
 

H.S.C.-Stork

3

sbo

1321

1425

 

S.V. Park Stokhorst

3

sbo

1255

                                             
 

SV Vrimot

1

sbo

1329

1397

                                                  
 

Schaakvereniging Hardenberg

3

sbo

1288

1656

                                                  
 

D.S.G. Pallas

1

osbo

1300

1564

                                                  
                                                        
 

Klasse 5e

     

Klasse 5f

                                                
 

S.V. Almelo

5

sbo

1104

1278

 

Koningswaal Tornado Combinatie 2

3

osbo

1345

                                             
 

S.V. Borne

3

sbo

1100

1230

 

S.V. De Sleutelzet

2

osbo

1275

1500

                                            
 

S.C.Rijssen

1

sbo

1042

  

Veenendaalse S.V.

3

osbo

1237

1508

                                            
 

SV HEC

3

sbo

900

1200

 

sv De Toren

4

osbo

1099

1395

                                            
                                                        
 

Klasse 5g

     

Klasse 5h

                                                
 

Koningswaal Tornado Combinatie 2

4

osbo

1200

  

S.V. De Kameleon

2

osbo

1351

1501

                                            
 

Millingse S.V.

1

osbo

1300

  

S.V. Doetinchem

1

osbo

1303

1408

                                            
 

S.V. Het Kasteel

1

osbo

1000

  

S.G. Zutphen

2

osbo

1317

1450

                                            
 

S.V. P.I.O.N.

2

osbo

800

  

S.V. Lochem

3

osbo

1217

1299

                                            
                                                        
       

Klasse 5i

                                                
       

Meppeler S.V.

2

osbo

1337

1389

                                            
       

S.V. Het Zwarte Water

2

osbo

1235

1300

                                            
       

Voorster S.C.

2

osbo

1200

1320

                                            
       

S.V. De Combinatie

1

osbo

1300

1450

                                            
       

Denk en Zet / N.G.K.Z.

1

osbo

1150

1397

                                            
       

Schaakstad Apeldoorn

1

osbo

1044

1264

                                            
       

Meppeler S.V.

3

osbo

960

969

                                            
                                                        
 

Klasse 5j

     

Klasse 5k

                                                
 

S.V. Theothorne

1

osbo

1311

1370

 

Edese S.V.

2

osbo

1345

1405

                                            
 

Doesborghs S.G.

1

osbo

1330

1456

 

Barneveld

4

sgs

1250

1500

                                            
 

Arnhemse Schaakacademie

2

osbo

1200

1300

 

S.V. Doorn-Driebergen

2

sgs

1350

                                             
 

S.V. Doetinchem

2

osbo

1100

1434

 

S.G. Amersfoort

1

sgs

1380