Concept Speeldata 4-tallen, 21 oktober

  
     
  

Update 22 okt:

datarestricties Laren, data-bugfix (o.a. Hoogland), de nodige lotingsnummeraanpassingen om de boel weer conflict vrij te krijgen. Lotingsnummer Rokade-2, Voorst → 1A, Hoevelaken 3A->2A, Speeldag lekstroom.

 
  

Update 23 okt:

Lotingsgetallen Mook.

 
  

Update 24 okt:

Voorst terug naar 2A, HSG naar 3A. 3B en 3D samengevoegd.

 
  

Update 26 okt:

3B en 3D weer uit elkaar, speelavond Apeldoorn en En Passant gecorrigeerd. Verboden data Voorst en KTC.

 
  

Update 29 okt:

5I en 5L samengevoegd, dus nieuwe data. Alles geimporteerd in Netstand.

 
     

ma 5 nov 18

3A

Nijkerkse Schaakclub 1

SG Vecht en Ommelanden 1

 

ma 5 nov 18

5A

ZZ Combinatie 2

S.C. Woerden 2

 

ma 5 nov 18

5B

SV Hoogland 4

SV Hoogland 3

 

di 6 nov 18

2A

Barneveld 1

Barneveld 2

 

di 6 nov 18

4A

S.C. Woerden 1

S.C. Muiderberg 1

 

di 6 nov 18

5B

S.V. PSV/DoDO 1

S.G. Amersfoort 2

 

di 6 nov 18

5I

Meppeler S.V. 3

Meppeler S.V. 2

 

di 6 nov 18

5I

S.V. Het Zwarte Water 2

S.V. De Combinatie 1

 

do 8 nov 18

3A

HSG 1

Larense S.C. 2

 

do 8 nov 18

4B

S.V. Doorn-Driebergen 1

Barneveld 3

 

do 8 nov 18

4B

Chr.S.V. Ons Genoegen 1

SV Hoogland 2

 

do 8 nov 18

5A

S.V. Leusden 1

S.V. TRIO 2

 

do 8 nov 18

5A

S.V. Het Dikke Torentje 2

SV Lekstroom 1

 

do 8 nov 18

5C

D.S.G. Pallas 1

SV HEC 1

 

do 8 nov 18

5C

H.S.C.-Stork 3

Schaakvereniging Hardenberg 3

 

vr 9 nov 18

2A

Larense S.C. 1

Edese S.V. 1

 

vr 9 nov 18

4A

S.K. Vegtlust 1

BSG 1

 

vr 9 nov 18

4B

SSC 1922 1

S.V. Het Dikke Torentje 1

 

vr 9 nov 18

4B

Baarnse S.V. 1

Rhenense SC 2

 

vr 9 nov 18

5B

S.V. En Passant 1

Gooise Schaakvereniging 1

 

vr 9 nov 18

5C

S.V. Almelo 4

S.V. E.N.O. 2

 

vr 9 nov 18

5I

Schaakstad Apeldoorn

Voorster S.C. 2

 

ma 12 nov 18

4A

S.V. TRIO 1

SG Vecht en Ommelanden 2

 

do 15 nov 18

5A

HSG 2

S.V. Moira-Domtoren 2

 

vr 16 nov 18

2A

Hoevelakens S.G. 1

sv De Toren 1

 

vr 16 nov 18

4A

S.V. Moira-Domtoren 1

S.V. Har-Mon-ie 1

 

vr 16 nov 18

5B

Hoevelakens S.G. 2

Nijkerkse Schaakclub 2

 

ma 19 nov 18

2A

Voorster S.C. 1

SV Hoogland 1

 

ma 19 nov 18

3A

S.V. Houten 1

HSG 1

 

ma 26 nov 18

2B

E.D.S. 1

S.C. Raalte 1

 

ma 26 nov 18

2B

S.V. E.N.O. 1

H.S.C.-Stork 1

 

ma 26 nov 18

3C

S.G. Zutphen 1

sv De Toren 2

 

ma 26 nov 18

3C

S.V. Lochem 1

S.V. Rokade 1

 

ma 26 nov 18

3E

S.V. Park Stokhorst 1

S.V. Borne 1

 

ma 26 nov 18

4B

SV Hoogland 2

Baarnse S.V. 1

 

ma 26 nov 18

4D

S.V. Park Stokhorst 2

S.V. Lonneker 1

 

ma 26 nov 18

5B

SV Hoogland 3

S.V. En Passant 1

 

ma 26 nov 18

5B

Nijkerkse Schaakclub 2

SV Hoogland 4

 

ma 26 nov 18

5E

SV HEC 3

S.V. Borne 3

 

ma 26 nov 18

5F

sv De Toren 4

Veenendaalse S.V. 3

 

di 27 nov 18

3D

S.V. De Sleutelzet 1

Veenendaalse S.V. 2

 

di 27 nov 18

4B

Barneveld 3

Chr.S.V. Ons Genoegen 1

 

di 27 nov 18

4C

Sc Zeist 1

S.V. V.O.G. 1

 

di 27 nov 18

4E

S.V. Borne 2

S.V. Lochem 2

 

di 27 nov 18

4G

Meppeler S.V. 1

Zwolle-Zuid Schaakt! 1

 

di 27 nov 18

4G

S.V. Het Zwarte Water 1

Oefening & Ontspanning 2

 

di 27 nov 18

5D

SG Max Euwe 3

SV HEC 2

 

di 27 nov 18

5H

S.V. De Kameleon 2

S.G. Zutphen 2

 

di 27 nov 18

5H

S.V. Doetinchem 1

S.V. Lochem 3

 

di 27 nov 18

5J

S.V. Theothorne 1

Arnhemse Schaakacademie 2

 

di 27 nov 18

5J

S.V. Doetinchem 2

Doesborghs S.G. 1

 

do 29 nov 18

1A

S.V. Mook 1

S.V. De Elster Toren 1

 

do 29 nov 18

3B

Veenendaalse S.V. 1

ZZ Combinatie 1

 

do 29 nov 18

3B

S.V. De Elster Toren 2

Koningswaal Tornado Combinatie 1

 

do 29 nov 18

3D

S.V. Mook 2

Koningswaal Tornado Combinatie 2

 

do 29 nov 18

3F

H.S.C.-Stork 2

S.C. Raalte 2

 

do 29 nov 18

4E

S.V. Rokade 2

S.V. Groenlo 1

 

do 29 nov 18

4F

S.V. Mook 3

Bennekomse S.V. 1

 

vr 30 nov 18

1A

Arnhemse Schaakacademie 1

S.V. P.I.O.N. 1

 

vr 30 nov 18

1B

Schaakvereniging Hardenberg 1

S.V. Holten 1

 

vr 30 nov 18

1B

S.V. Almelo 1

SG Max Euwe 1

 

vr 30 nov 18

3A

Larense S.C. 2

Nijkerkse Schaakclub 1

 

vr 30 nov 18

3E

S.V. Almelo 2

SG Max Euwe 2

 

vr 30 nov 18

3F

Schaakvereniging Hardenberg 2

S.V. Holten 2

 

vr 30 nov 18

4C

S.V. DBC 1

S.V. Houten 2

 

vr 30 nov 18

4D

S.V. Almelo 3

S.V. Mat-Ador 1

 

vr 30 nov 18

5A

S.V. Moira-Domtoren 2

ZZ Combinatie 2

 

vr 30 nov 18

5E

S.V. Almelo 5

S.C.Rijssen 1

 

vr 30 nov 18

5F

Koningswaal Tornado Combinatie 3

S.V. De Sleutelzet 2

 

vr 30 nov 18

5G

S.V. P.I.O.N. 2

Millingse S.V. 1

 

vr 30 nov 18

5G

Koningswaal Tornado Combinatie 4

S.V. Het Kasteel 1

 

vr 30 nov 18

5K

S.G. Amersfoort 1

S.V. Doorn-Driebergen 2

 

ma 3 dec 18

2A

SV Hoogland 1

Hoevelakens S.G. 1

 

ma 3 dec 18

2A

sv De Toren 1

Larense S.C. 1

 

ma 3 dec 18

4A

BSG 1

S.V. Moira-Domtoren 1

 

ma 3 dec 18

4A

SG Vecht en Ommelanden 2

S.K. Vegtlust 1

 

ma 3 dec 18

4B

Rhenense SC 2

SSC 1922 1

 

ma 3 dec 18

4F

Rhenense SC 1

sv De Toren 3

 

ma 3 dec 18

5A

S.V. TRIO 2

S.V. Het Dikke Torentje 2

 

ma 3 dec 18

5C

SV HEC 1

H.S.C.-Stork 3

 

ma 3 dec 18

5D

S.V. Park Stokhorst 3

W.S.G. 1

 

ma 3 dec 18

5I

Voorster S.C. 2

Meppeler S.V. 3

 

di 4 dec 18

2A

Barneveld 2

Voorster S.C. 1

 

di 4 dec 18

4A

S.V. Har-Mon-ie 1

S.C. Woerden 1

 

di 4 dec 18

5I

Meppeler S.V. 2

S.V. Het Zwarte Water 2

 

di 4 dec 18

5I

Denk en Zet / N.G.K.Z. 1

Schaakstad Apeldoorn

 

di 4 dec 18

5K

Barneveld 4

Edese S.V. 2

 

do 6 dec 18

2A

Edese S.V. 1

Barneveld 1

 

do 6 dec 18

4B

S.V. Het Dikke Torentje 1

S.V. Doorn-Driebergen 1

 

do 6 dec 18

5A

SV Lekstroom 1

HSG 2

 

do 6 dec 18

5C

SV Vrimot 1

D.S.G. Pallas 1

 

vr 7 dec 18

4A

S.C. Muiderberg 1

S.V. TRIO 1

 

vr 7 dec 18

5B

Gooise Schaakvereniging 1

S.V. PSV/DoDO 1

 

vr 7 dec 18

5B

S.G. Amersfoort 2

Hoevelakens S.G. 2

 

vr 7 dec 18

5C

Schaakvereniging Hardenberg 3

S.V. Almelo 4

 

di 11 dec 18

5A

S.C. Woerden 2

S.V. Leusden 1

 

ma 17 dec 18

3A

Nijkerkse Schaakclub 1

S.V. Houten 1

 

ma 17 dec 18

3A

SG Vecht en Ommelanden 1

Larense S.C. 2

 

ma 7 jan 19

1B

S.V. Holten 1

S.V. Almelo 1

 

ma 7 jan 19

2A

Voorster S.C. 1

Edese S.V. 1

 

ma 7 jan 19

2A

SV Hoogland 1

Barneveld 2

 

ma 7 jan 19

2B

S.C. Raalte 1

S.V. E.N.O. 1

 

ma 7 jan 19

3A

S.V. Houten 1

SG Vecht en Ommelanden 1

 

ma 7 jan 19

3B

ZZ Combinatie 1

S.V. De Elster Toren 2

 

ma 7 jan 19

3C

sv De Toren 2

S.V. Lochem 1

 

ma 7 jan 19

3F

S.C. Raalte 2

Schaakvereniging Hardenberg 2

 

ma 7 jan 19

3F

S.V. Holten 2

H.S.C.-Stork 2

 

ma 7 jan 19

4A

S.V. TRIO 1

S.V. Har-Mon-ie 1

 

ma 7 jan 19

4B

Rhenense SC 2

SV Hoogland 2

 

ma 7 jan 19

4C

S.V. V.O.G. 1

S.V. DBC 1

 

ma 7 jan 19

4E

S.V. Lochem 2

S.V. Rokade 2

 

ma 7 jan 19

4F

Bennekomse S.V. 1

Rhenense SC 1

 

ma 7 jan 19

4G

Oefening & Ontspanning 2

Meppeler S.V. 1

 

ma 7 jan 19

5B

SV Hoogland 4

S.G. Amersfoort 2

 

ma 7 jan 19

5C

S.V. E.N.O. 2

Schaakvereniging Hardenberg 3

 

ma 7 jan 19

5D

SV HEC 2

S.V. Park Stokhorst 3

 

ma 7 jan 19

5H

S.V. Lochem 3

S.V. De Kameleon 2

 

ma 7 jan 19

5H

S.G. Zutphen 2

S.V. Doetinchem 1

 

ma 7 jan 19

5J

Doesborghs S.G. 1

S.V. Theothorne 1

 

di 8 jan 19

1B

SG Max Euwe 1

Schaakvereniging Hardenberg 1

 

di 8 jan 19

2A

Barneveld 1

sv De Toren 1

 

di 8 jan 19

3E

SG Max Euwe 2

S.V. Park Stokhorst 1

 

di 8 jan 19

3E

S.V. Borne 1

S.V. Almelo 2

 

di 8 jan 19

5B

S.V. PSV/DoDO 1

Hoevelakens S.G. 2

 

di 8 jan 19

5D

W.S.G. 1

SG Max Euwe 3

 

di 8 jan 19

5E

S.V. Borne 3

S.V. Almelo 5

 

di 8 jan 19

5F

S.V. De Sleutelzet 2

sv De Toren 4

 

di 8 jan 19

5I

Meppeler S.V. 3

Denk en Zet / N.G.K.Z. 1

 

di 8 jan 19

5I

S.V. Het Zwarte Water 2

Voorster S.C. 2

 

di 8 jan 19

5I

S.V. De Combinatie 1

Meppeler S.V. 2

 

wo 9 jan 19

4E

S.V. Groenlo 1

S.V. Borne 2

 

do 10 jan 19

1A

S.V. De Elster Toren 1

Arnhemse Schaakacademie 1

 

do 10 jan 19

2B

H.S.C.-Stork 1

E.D.S. 1

 

do 10 jan 19

3A

HSG 1

Nijkerkse Schaakclub 1

 

do 10 jan 19

3B

Koningswaal Tornado Combinatie 1

Veenendaalse S.V. 1

 

do 10 jan 19

3C

S.V. Rokade 1

S.G. Zutphen 1

 

do 10 jan 19

3D

Koningswaal Tornado Combinatie 2

S.V. De Sleutelzet 1

 

do 10 jan 19

3D

Veenendaalse S.V. 2

S.V. Mook 2

 

do 10 jan 19

4B

Chr.S.V. Ons Genoegen 1

S.V. Het Dikke Torentje 1

 

do 10 jan 19

4D

S.V. Mat-Ador 1

S.V. Park Stokhorst 2

 

do 10 jan 19

4G

Zwolle-Zuid Schaakt! 1

S.V. Het Zwarte Water 1

 

do 10 jan 19

5A

S.V. Leusden 1

S.V. Moira-Domtoren 2

 

do 10 jan 19

5A

SV Lekstroom 1

S.V. TRIO 2

 

do 10 jan 19

5C

H.S.C.-Stork 3

SV Vrimot 1

 

do 10 jan 19

5E

S.C.Rijssen 1

SV HEC 3

 

do 10 jan 19

5F

Veenendaalse S.V. 3

Koningswaal Tornado Combinatie 3

 

do 10 jan 19

5G

Millingse S.V. 1

Koningswaal Tornado Combinatie 4

 

do 10 jan 19

5K

Edese S.V. 2

S.G. Amersfoort 1

 

do 10 jan 19

5K

S.V. Doorn-Driebergen 2

Barneveld 4

 

vr 11 jan 19

1A

S.V. P.I.O.N. 1

S.V. Mook 1

 

vr 11 jan 19

4A

S.V. Moira-Domtoren 1

S.C. Woerden 1

 

vr 11 jan 19

4A

S.K. Vegtlust 1

S.C. Muiderberg 1

 

vr 11 jan 19

4B

SSC 1922 1

S.V. Doorn-Driebergen 1

 

vr 11 jan 19

4B

Baarnse S.V. 1

Barneveld 3

 

vr 11 jan 19

5B

S.V. En Passant 1

Nijkerkse Schaakclub 2

 

vr 11 jan 19

5G

S.V. Het Kasteel 1

S.V. P.I.O.N. 2

 

vr 11 jan 19

5J

Arnhemse Schaakacademie 2

S.V. Doetinchem 2

 

ma 14 jan 19

4A

BSG 1

SG Vecht en Ommelanden 2

 

ma 14 jan 19

4C

S.V. Houten 2

Sc Zeist 1

 

ma 14 jan 19

4F

sv De Toren 3

S.V. Mook 3

 

do 17 jan 19

5A

HSG 2

ZZ Combinatie 2

 

do 17 jan 19

5A

S.V. Het Dikke Torentje 2

S.C. Woerden 2

 

vr 18 jan 19

2A

Hoevelakens S.G. 1

Larense S.C. 1

 

vr 18 jan 19

4D

S.V. Lonneker 1

S.V. Almelo 3

 

vr 18 jan 19

5B

Gooise Schaakvereniging 1

SV Hoogland 3

 

vr 18 jan 19

5C

S.V. Almelo 4

SV HEC 1

 

ma 28 jan 19

3A

SG Vecht en Ommelanden 1

HSG 1

 

di 29 jan 19

1B

SG Max Euwe 1

S.V. Holten 1

 

di 29 jan 19

3E

SG Max Euwe 2

S.V. Borne 1

 

di 29 jan 19

4B

Barneveld 3

Rhenense SC 2

 

do 31 jan 19

3B

Koningswaal Tornado Combinatie 1

ZZ Combinatie 1

 

do 31 jan 19

3D

Koningswaal Tornado Combinatie 2

Veenendaalse S.V. 2

 

do 31 jan 19

3F

H.S.C.-Stork 2

Schaakvereniging Hardenberg 2

 

vr 1 feb 19

2A

Larense S.C. 1

Barneveld 1

 

vr 1 feb 19

3A

Larense S.C. 2

S.V. Houten 1

 

ma 4 feb 19

2A

sv De Toren 1

Voorster S.C. 1

 

ma 4 feb 19

2B

S.V. E.N.O. 1

E.D.S. 1

 

ma 4 feb 19

3C

S.V. Lochem 1

S.G. Zutphen 1

 

ma 4 feb 19

3F

S.C. Raalte 2

S.V. Holten 2

 

ma 4 feb 19

4B

SV Hoogland 2

SSC 1922 1

 

ma 4 feb 19

4D

S.V. Park Stokhorst 2

S.V. Almelo 3

 

ma 4 feb 19

4F

Bennekomse S.V. 1

sv De Toren 3

 

ma 4 feb 19

4G

Oefening & Ontspanning 2

Zwolle-Zuid Schaakt! 1

 

ma 4 feb 19

5A

S.V. TRIO 2

HSG 2

 

ma 4 feb 19

5A

ZZ Combinatie 2

S.V. Leusden 1

 

ma 4 feb 19

5B

SV Hoogland 3

S.V. PSV/DoDO 1

 

ma 4 feb 19

5B

Nijkerkse Schaakclub 2

Gooise Schaakvereniging 1

 

ma 4 feb 19

5C

SV HEC 1

S.V. E.N.O. 2

 

ma 4 feb 19

5E

SV HEC 3

S.V. Almelo 5

 

ma 4 feb 19

5H

S.V. Lochem 3

S.G. Zutphen 2

 

ma 4 feb 19

5I

Voorster S.C. 2

S.V. De Combinatie 1

 

ma 4 feb 19

5J

Doesborghs S.G. 1

Arnhemse Schaakacademie 2

 

di 5 feb 19

2A

Barneveld 2

Hoevelakens S.G. 1

 

di 5 feb 19

4A

S.V. Har-Mon-ie 1

S.K. Vegtlust 1

 

di 5 feb 19

4A

S.C. Woerden 1

S.V. TRIO 1

 

di 5 feb 19

4G

S.V. Het Zwarte Water 1

Meppeler S.V. 1

 

di 5 feb 19

5E

S.V. Borne 3

S.C.Rijssen 1

 

di 5 feb 19

5F

S.V. De Sleutelzet 2

Veenendaalse S.V. 3

 

di 5 feb 19

5H

S.V. Doetinchem 1

S.V. De Kameleon 2

 

di 5 feb 19

5I

Denk en Zet / N.G.K.Z. 1

S.V. Het Zwarte Water 2

 

di 5 feb 19

5J

S.V. Doetinchem 2

S.V. Theothorne 1

 

di 5 feb 19

5K

Barneveld 4

S.G. Amersfoort 1

 

wo 6 feb 19

4E

S.V. Groenlo 1

S.V. Lochem 2

 

do 7 feb 19

1A

S.V. Mook 1

Arnhemse Schaakacademie 1

 

do 7 feb 19

1A

S.V. De Elster Toren 1

S.V. P.I.O.N. 1

 

do 7 feb 19

2A

Edese S.V. 1

SV Hoogland 1

 

do 7 feb 19

2B

H.S.C.-Stork 1

S.C. Raalte 1

 

do 7 feb 19

3B

S.V. De Elster Toren 2

Veenendaalse S.V. 1

 

do 7 feb 19

3C

S.V. Rokade 1

sv De Toren 2

 

do 7 feb 19

3D

S.V. Mook 2

S.V. De Sleutelzet 1

 

do 7 feb 19

4B

S.V. Het Dikke Torentje 1

Baarnse S.V. 1

 

do 7 feb 19

4B

S.V. Doorn-Driebergen 1

Chr.S.V. Ons Genoegen 1

 

do 7 feb 19

4E

S.V. Rokade 2

S.V. Borne 2

 

do 7 feb 19

4F

S.V. Mook 3

Rhenense SC 1

 

do 7 feb 19

5C

SV Vrimot 1

S.V. Almelo 4

 

do 7 feb 19

5C

D.S.G. Pallas 1

H.S.C.-Stork 3

 

ma 11 feb 19

4A

SG Vecht en Ommelanden 2

S.V. Moira-Domtoren 1

 

ma 11 feb 19

4C

S.V. Houten 2

S.V. V.O.G. 1

 

ma 11 feb 19

5D

SV HEC 2

W.S.G. 1

 

di 12 feb 19

5A

S.C. Woerden 2

SV Lekstroom 1

 

do 14 feb 19

5K

Edese S.V. 2

S.V. Doorn-Driebergen 2

 

vr 15 feb 19

1B

S.V. Almelo 1

Schaakvereniging Hardenberg 1

 

vr 15 feb 19

3E

S.V. Almelo 2

S.V. Park Stokhorst 1

 

vr 15 feb 19

4A

S.C. Muiderberg 1

BSG 1

 

vr 15 feb 19

4C

S.V. DBC 1

Sc Zeist 1

 

vr 15 feb 19

4D

S.V. Lonneker 1

S.V. Mat-Ador 1

 

vr 15 feb 19

5A

S.V. Moira-Domtoren 2

S.V. Het Dikke Torentje 2

 

vr 15 feb 19

5B

S.G. Amersfoort 2

S.V. En Passant 1

 

vr 15 feb 19

5B

Hoevelakens S.G. 2

SV Hoogland 4

 

vr 15 feb 19

5F

Koningswaal Tornado Combinatie 3

sv De Toren 4

 

vr 15 feb 19

5G

Koningswaal Tornado Combinatie 4

S.V. P.I.O.N. 2

 

vr 15 feb 19

5G

S.V. Het Kasteel 1

Millingse S.V. 1

 

vr 15 feb 19

5I

Schaakstad Apeldoorn

Meppeler S.V. 3

 

ma 18 feb 19

3A

SG Vecht en Ommelanden 1

Nijkerkse Schaakclub 1

 

di 19 feb 19

5D

SG Max Euwe 3

S.V. Park Stokhorst 3

 

do 21 feb 19

3B

Koningswaal Tornado Combinatie 1

S.V. De Elster Toren 2

 

vr 22 feb 19

2A

Hoevelakens S.G. 1

Barneveld 1

 

vr 22 feb 19

3A

Larense S.C. 2

HSG 1

 

vr 22 feb 19

4A

S.V. Moira-Domtoren 1

S.V. TRIO 1

 

vr 22 feb 19

4A

S.K. Vegtlust 1

S.C. Woerden 1

 

vr 22 feb 19

5C

S.V. Almelo 4

D.S.G. Pallas 1

 

vr 22 feb 19

5C

Schaakvereniging Hardenberg 3

SV HEC 1

 

ma 4 mrt 19

1B

S.V. Holten 1

Schaakvereniging Hardenberg 1

 

ma 4 mrt 19

2A

Voorster S.C. 1

Larense S.C. 1

 

ma 4 mrt 19

2A

SV Hoogland 1

sv De Toren 1

 

ma 4 mrt 19

3F

S.V. Holten 2

Schaakvereniging Hardenberg 2

 

ma 4 mrt 19

4A

SG Vecht en Ommelanden 2

S.C. Muiderberg 1

 

ma 4 mrt 19

4B

Rhenense SC 2

S.V. Het Dikke Torentje 1

 

ma 4 mrt 19

4B

SV Hoogland 2

Barneveld 3

 

ma 4 mrt 19

4C

S.V. V.O.G. 1

Sc Zeist 1

 

ma 4 mrt 19

4C

S.V. Houten 2

S.V. DBC 1

 

ma 4 mrt 19

4E

S.V. Lochem 2

S.V. Borne 2

 

ma 4 mrt 19

4F

sv De Toren 3

Rhenense SC 1

 

ma 4 mrt 19

4F

Bennekomse S.V. 1

S.V. Mook 3

 

ma 4 mrt 19

4G

Oefening & Ontspanning 2

S.V. Het Zwarte Water 1

 

ma 4 mrt 19

5A

S.V. TRIO 2

S.C. Woerden 2

 

ma 4 mrt 19

5C

S.V. E.N.O. 2

SV Vrimot 1

 

ma 4 mrt 19

5D

SV HEC 2

SG Max Euwe 3

 

ma 4 mrt 19

5H

S.G. Zutphen 2

S.V. De Kameleon 2

 

ma 4 mrt 19

5H

S.V. Lochem 3

S.V. Doetinchem 1

 

ma 4 mrt 19

5J

Doesborghs S.G. 1

S.V. Doetinchem 2

 

di 5 mrt 19

2A

Barneveld 2

Edese S.V. 1

 

di 5 mrt 19

3E

S.V. Borne 1

S.V. Park Stokhorst 1

 

di 5 mrt 19

5B

S.V. PSV/DoDO 1

SV Hoogland 4

 

di 5 mrt 19

5E

S.V. Borne 3

SV HEC 3

 

di 5 mrt 19

5I

S.V. Het Zwarte Water 2

Schaakstad Apeldoorn

 

di 5 mrt 19

5I

S.V. De Combinatie 1

Denk en Zet / N.G.K.Z. 1

 

di 5 mrt 19

5I

Meppeler S.V. 2

Voorster S.C. 2

 

do 7 mrt 19

1A

S.V. De Elster Toren 1

S.V. Mook 1

 

do 7 mrt 19

3C

S.V. Rokade 1

S.V. Lochem 1

 

do 7 mrt 19

3D

Veenendaalse S.V. 2

S.V. De Sleutelzet 1

 

do 7 mrt 19

4G

Zwolle-Zuid Schaakt! 1

Meppeler S.V. 1

 

do 7 mrt 19

5A

HSG 2

S.V. Leusden 1

 

do 7 mrt 19

5A

S.V. Het Dikke Torentje 2

ZZ Combinatie 2

 

do 7 mrt 19

5A

SV Lekstroom 1

S.V. Moira-Domtoren 2

 

do 7 mrt 19

5F

Veenendaalse S.V. 3

sv De Toren 4

 

do 7 mrt 19

5G

Millingse S.V. 1

S.V. P.I.O.N. 2

 

do 7 mrt 19

5K

S.V. Doorn-Driebergen 2

S.G. Amersfoort 1

 

do 7 mrt 19

5K

Edese S.V. 2

Barneveld 4

 

vr 8 mrt 19

1A

S.V. P.I.O.N. 1

Arnhemse Schaakacademie 1

 

vr 8 mrt 19

4B

SSC 1922 1

Chr.S.V. Ons Genoegen 1

 

vr 8 mrt 19

4B

Baarnse S.V. 1

S.V. Doorn-Driebergen 1

 

vr 8 mrt 19

5B

Gooise Schaakvereniging 1

S.G. Amersfoort 2

 

vr 8 mrt 19

5G

S.V. Het Kasteel 1

Koningswaal Tornado Combinatie 4

 

vr 8 mrt 19

5J

Arnhemse Schaakacademie 2

S.V. Theothorne 1

 

ma 11 mrt 19

2B

S.C. Raalte 1

E.D.S. 1

 

ma 11 mrt 19

3A

Nijkerkse Schaakclub 1

Larense S.C. 2

 

ma 11 mrt 19

3B

ZZ Combinatie 1

Veenendaalse S.V. 1

 

ma 11 mrt 19

3C

sv De Toren 2

S.G. Zutphen 1

 

ma 11 mrt 19

3F

S.C. Raalte 2

H.S.C.-Stork 2

 

di 12 mrt 19

1B

SG Max Euwe 1

S.V. Almelo 1

 

di 12 mrt 19

3E

SG Max Euwe 2

S.V. Almelo 2

 

di 12 mrt 19

5D

W.S.G. 1

S.V. Park Stokhorst 3

 

di 12 mrt 19

5F

S.V. De Sleutelzet 2

Koningswaal Tornado Combinatie 3

 

wo 13 mrt 19

4E

S.V. Groenlo 1

S.V. Rokade 2

 

do 14 mrt 19

2B

H.S.C.-Stork 1

S.V. E.N.O. 1

 

do 14 mrt 19

3A

HSG 1

S.V. Houten 1

 

do 14 mrt 19

3D

Koningswaal Tornado Combinatie 2

S.V. Mook 2

 

do 14 mrt 19

4D

S.V. Mat-Ador 1

S.V. Almelo 3

 

do 14 mrt 19

5E

S.C.Rijssen 1

S.V. Almelo 5

 

ma 18 mrt 19

4A

BSG 1

S.V. Har-Mon-ie 1

 

ma 18 mrt 19

5B

SV Hoogland 3

Nijkerkse Schaakclub 2

 

vr 22 mrt 19

4D

S.V. Lonneker 1

S.V. Park Stokhorst 2

 

vr 22 mrt 19

5B

S.V. En Passant 1

Hoevelakens S.G. 2

 

vr 29 mrt 19

1A

Arnhemse Schaakacademie 1

S.V. De Elster Toren 1

 

vr 29 mrt 19

2A

Larense S.C. 1

SV Hoogland 1

 

vr 29 mrt 19

3A

Larense S.C. 2

SG Vecht en Ommelanden 1

 

vr 29 mrt 19

5A

S.V. Moira-Domtoren 2

S.V. TRIO 2

 

vr 29 mrt 19

5B

S.G. Amersfoort 2

SV Hoogland 3

 

ma 1 apr 19

2A

sv De Toren 1

Barneveld 2

 

ma 1 apr 19

2B

E.D.S. 1

H.S.C.-Stork 1

 

ma 1 apr 19

2B

S.V. E.N.O. 1

S.C. Raalte 1

 

ma 1 apr 19

3C

S.G. Zutphen 1

S.V. Rokade 1

 

ma 1 apr 19

3E

S.V. Park Stokhorst 1

SG Max Euwe 2

 

ma 1 apr 19

4A

S.V. TRIO 1

S.K. Vegtlust 1

 

ma 1 apr 19

4D

S.V. Park Stokhorst 2

S.V. Mat-Ador 1

 

ma 1 apr 19

4F

Rhenense SC 1

Bennekomse S.V. 1

 

ma 1 apr 19

5A

ZZ Combinatie 2

SV Lekstroom 1

 

ma 1 apr 19

5B

Nijkerkse Schaakclub 2

S.V. PSV/DoDO 1

 

ma 1 apr 19

5B

SV Hoogland 4

S.V. En Passant 1

 

ma 1 apr 19

5E

SV HEC 3

S.C.Rijssen 1

 

ma 1 apr 19

5F

sv De Toren 4

S.V. De Sleutelzet 2

 

di 2 apr 19

2A

Barneveld 1

Voorster S.C. 1

 

di 2 apr 19

3D

S.V. De Sleutelzet 1

Koningswaal Tornado Combinatie 2

 

di 2 apr 19

4A

S.V. Har-Mon-ie 1

SG Vecht en Ommelanden 2

 

di 2 apr 19

4A

S.C. Woerden 1

BSG 1

 

di 2 apr 19

4B

Barneveld 3

SSC 1922 1

 

di 2 apr 19

4C

Sc Zeist 1

S.V. Houten 2

 

di 2 apr 19

4E

S.V. Borne 2

S.V. Groenlo 1

 

di 2 apr 19

4G

Meppeler S.V. 1

Oefening & Ontspanning 2

 

di 2 apr 19

4G

S.V. Het Zwarte Water 1

Zwolle-Zuid Schaakt! 1

 

di 2 apr 19

5H

S.V. De Kameleon 2

S.V. Lochem 3

 

di 2 apr 19

5H

S.V. Doetinchem 1

S.G. Zutphen 2

 

di 2 apr 19

5I

Denk en Zet / N.G.K.Z. 1

Meppeler S.V. 2

 

di 2 apr 19

5I

Meppeler S.V. 3

S.V. Het Zwarte Water 2

 

di 2 apr 19

5J

S.V. Theothorne 1

Doesborghs S.G. 1

 

di 2 apr 19

5J

S.V. Doetinchem 2

Arnhemse Schaakacademie 2

 

do 4 apr 19

1A

S.V. Mook 1

S.V. P.I.O.N. 1

 

do 4 apr 19

2A

Edese S.V. 1

Hoevelakens S.G. 1

 

do 4 apr 19

3D

S.V. Mook 2

Veenendaalse S.V. 2

 

do 4 apr 19

3F

H.S.C.-Stork 2

S.V. Holten 2

 

do 4 apr 19

4B

S.V. Het Dikke Torentje 1

SV Hoogland 2

 

do 4 apr 19

4B

S.V. Doorn-Driebergen 1

Rhenense SC 2

 

do 4 apr 19

4B

Chr.S.V. Ons Genoegen 1

Baarnse S.V. 1

 

do 4 apr 19

4E

S.V. Rokade 2

S.V. Lochem 2

 

do 4 apr 19

4F

S.V. Mook 3

sv De Toren 3

 

do 4 apr 19

5C

SV Vrimot 1

Schaakvereniging Hardenberg 3

 

do 4 apr 19

5C

D.S.G. Pallas 1

S.V. E.N.O. 2

 

vr 5 apr 19

1B

Schaakvereniging Hardenberg 1

SG Max Euwe 1

 

vr 5 apr 19

1B

S.V. Almelo 1

S.V. Holten 1

 

vr 5 apr 19

3E

S.V. Almelo 2

S.V. Borne 1

 

vr 5 apr 19

3F

Schaakvereniging Hardenberg 2

S.C. Raalte 2

 

vr 5 apr 19

4A

S.C. Muiderberg 1

S.V. Moira-Domtoren 1

 

vr 5 apr 19

4C

S.V. DBC 1

S.V. V.O.G. 1

 

vr 5 apr 19

4D

S.V. Almelo 3

S.V. Lonneker 1

 

vr 5 apr 19

5B

Hoevelakens S.G. 2

Gooise Schaakvereniging 1

 

vr 5 apr 19

5E

S.V. Almelo 5

S.V. Borne 3

 

vr 5 apr 19

5F

Koningswaal Tornado Combinatie 3

Veenendaalse S.V. 3

 

vr 5 apr 19

5G

S.V. P.I.O.N. 2

S.V. Het Kasteel 1

 

vr 5 apr 19

5G

Koningswaal Tornado Combinatie 4

Millingse S.V. 1

 

vr 5 apr 19

5I

Schaakstad Apeldoorn

S.V. De Combinatie 1

 

vr 5 apr 19

5K

S.G. Amersfoort 1

Edese S.V. 2

 

ma 8 apr 19

3A

S.V. Houten 1

Nijkerkse Schaakclub 1

 

ma 8 apr 19

3C

S.V. Lochem 1

sv De Toren 2

 

ma 8 apr 19

5D

S.V. Park Stokhorst 3

SV HEC 2

 

di 9 apr 19

5A

S.C. Woerden 2

HSG 2

 

di 9 apr 19

5D

SG Max Euwe 3

W.S.G. 1

 

di 9 apr 19

5K

Barneveld 4

S.V. Doorn-Driebergen 2

 

do 11 apr 19

3B

Veenendaalse S.V. 1

Koningswaal Tornado Combinatie 1

 

do 11 apr 19

3B

S.V. De Elster Toren 2

ZZ Combinatie 1

 

do 11 apr 19

5A

S.V. Leusden 1

S.V. Het Dikke Torentje 2

 

do 11 apr 19

5C

H.S.C.-Stork 3

S.V. Almelo 4

 

ma 6 mei 19

3A

SG Vecht en Ommelanden 1

S.V. Houten 1

 

ma 6 mei 19

3A

Nijkerkse Schaakclub 1

HSG 1

 

ma 13 mei 19

1B

S.V. Holten 1

SG Max Euwe 1

 

ma 13 mei 19

2A

Voorster S.C. 1

Hoevelakens S.G. 1

 

ma 13 mei 19

2A

SV Hoogland 1

Barneveld 1

 

ma 13 mei 19

2B

E.D.S. 1

S.V. E.N.O. 1

 

ma 13 mei 19

2B

S.C. Raalte 1

H.S.C.-Stork 1

 

ma 13 mei 19

3B

ZZ Combinatie 1

Koningswaal Tornado Combinatie 1

 

ma 13 mei 19

3C

S.G. Zutphen 1

S.V. Lochem 1

 

ma 13 mei 19

3C

sv De Toren 2

S.V. Rokade 1

 

ma 13 mei 19

3E

S.V. Park Stokhorst 1

S.V. Almelo 2

 

ma 13 mei 19

3F

S.V. Holten 2

S.C. Raalte 2

 

ma 13 mei 19

4A

BSG 1

S.V. TRIO 1

 

ma 13 mei 19

4A

SG Vecht en Ommelanden 2

S.C. Woerden 1

 

ma 13 mei 19

4B

Rhenense SC 2

Chr.S.V. Ons Genoegen 1

 

ma 13 mei 19

4B

SV Hoogland 2

S.V. Doorn-Driebergen 1

 

ma 13 mei 19

4C

S.V. V.O.G. 1

S.V. Houten 2

 

ma 13 mei 19

4E

S.V. Lochem 2

S.V. Groenlo 1

 

ma 13 mei 19

4F

Rhenense SC 1

S.V. Mook 3

 

ma 13 mei 19

5B

Nijkerkse Schaakclub 2

S.G. Amersfoort 2

 

ma 13 mei 19

5C

S.V. E.N.O. 2

H.S.C.-Stork 3

 

ma 13 mei 19

5C

SV HEC 1

SV Vrimot 1

 

ma 13 mei 19

5D

S.V. Park Stokhorst 3

SG Max Euwe 3

 

ma 13 mei 19

5F

sv De Toren 4

Koningswaal Tornado Combinatie 3

 

ma 13 mei 19

5H

S.G. Zutphen 2

S.V. Lochem 3

 

ma 13 mei 19

5I

Voorster S.C. 2

Denk en Zet / N.G.K.Z. 1

 

di 14 mei 19

2A

Barneveld 2

Larense S.C. 1

 

di 14 mei 19

3D

S.V. De Sleutelzet 1

S.V. Mook 2

 

di 14 mei 19

3E

S.V. Borne 1

SG Max Euwe 2

 

di 14 mei 19

4C

Sc Zeist 1

S.V. DBC 1

 

di 14 mei 19

4E

S.V. Borne 2

S.V. Rokade 2

 

di 14 mei 19

4G

Meppeler S.V. 1

S.V. Het Zwarte Water 1

 

di 14 mei 19

5A

S.C. Woerden 2

S.V. Moira-Domtoren 2

 

di 14 mei 19

5D

W.S.G. 1

SV HEC 2

 

di 14 mei 19

5H

S.V. De Kameleon 2

S.V. Doetinchem 1

 

di 14 mei 19

5I

S.V. De Combinatie 1

Meppeler S.V. 3

 

di 14 mei 19

5I

Meppeler S.V. 2

Schaakstad Apeldoorn

 

di 14 mei 19

5J

S.V. Theothorne 1

S.V. Doetinchem 2

 

do 16 mei 19

2A

Edese S.V. 1

sv De Toren 1

 

do 16 mei 19

3B

Veenendaalse S.V. 1

S.V. De Elster Toren 2

 

do 16 mei 19

3D

Veenendaalse S.V. 2

Koningswaal Tornado Combinatie 2

 

do 16 mei 19

4D

S.V. Mat-Ador 1

S.V. Lonneker 1

 

do 16 mei 19

4G

Zwolle-Zuid Schaakt! 1

Oefening & Ontspanning 2

 

do 16 mei 19

5A

S.V. Het Dikke Torentje 2

HSG 2

 

do 16 mei 19

5A

SV Lekstroom 1

S.V. Leusden 1

 

do 16 mei 19

5E

S.C.Rijssen 1

S.V. Borne 3

 

do 16 mei 19

5F

Veenendaalse S.V. 3

S.V. De Sleutelzet 2

 

do 16 mei 19

5G

Millingse S.V. 1

S.V. Het Kasteel 1

 

do 16 mei 19

5K

S.V. Doorn-Driebergen 2

Edese S.V. 2

 

vr 17 mei 19

1A

Arnhemse Schaakacademie 1

S.V. Mook 1

 

vr 17 mei 19

1A

S.V. P.I.O.N. 1

S.V. De Elster Toren 1

 

vr 17 mei 19

1B

Schaakvereniging Hardenberg 1

S.V. Almelo 1

 

vr 17 mei 19

3F

Schaakvereniging Hardenberg 2

H.S.C.-Stork 2

 

vr 17 mei 19

4A

S.K. Vegtlust 1

S.V. Moira-Domtoren 1

 

vr 17 mei 19

4A

S.C. Muiderberg 1

S.V. Har-Mon-ie 1

 

vr 17 mei 19

4D

S.V. Almelo 3

S.V. Park Stokhorst 2

 

vr 17 mei 19

5B

S.V. En Passant 1

S.V. PSV/DoDO 1

 

vr 17 mei 19

5B

Gooise Schaakvereniging 1

SV Hoogland 4

 

vr 17 mei 19

5E

S.V. Almelo 5

SV HEC 3

 

vr 17 mei 19

5G

S.V. P.I.O.N. 2

Koningswaal Tornado Combinatie 4

 

vr 17 mei 19

5J

Arnhemse Schaakacademie 2

Doesborghs S.G. 1

 

vr 17 mei 19

5K

S.G. Amersfoort 1

Barneveld 4

 

ma 20 mei 19

3A

S.V. Houten 1

Larense S.C. 2

 

ma 20 mei 19

4F

sv De Toren 3

Bennekomse S.V. 1

 

ma 20 mei 19

5A

S.V. TRIO 2

ZZ Combinatie 2

 

ma 20 mei 19

5B

SV Hoogland 3

Hoevelakens S.G. 2

 

di 21 mei 19

4B

Barneveld 3

S.V. Het Dikke Torentje 1

 

do 23 mei 19

3A

HSG 1

SG Vecht en Ommelanden 1

 

vr 24 mei 19

4B

Baarnse S.V. 1

SSC 1922 1

 

vr 24 mei 19

5C

Schaakvereniging Hardenberg 3

D.S.G. Pallas 1