Indeling en speeldata SOS competitie

       
  

Update 22 sept: 15:00 toch nog enkele fouten aan het licht gekomen. Nieuw speelschema in 2B ivm agendawensen Vegtlust, slotronde in 2B naar donderdag. ASA had in eerste klasse moeten blijven, dus dat is via wissel ASA, VSG-2 en Twello opgelost. Daardoor nieuwe speelschema's in 1C, 2D en 2F. Slotronde 1C naar ASA, slotronde 2G naar KTC In 3C nieuwe agenda vanwege gewijzigde lotingsnummers ivm slotronde. De gewijzigde klasses worden morgen (23sept) opnieuw in Netstand geimporteerd.

       
          
  

Update 18 sept 23:45 Onderstaande indeling en agenda is definitief. Ten opzichte van vanmorgen zijn er enkel 2 wedstrijden van ASV verplaatst en zijn een paar lotingsnummers in 2E aangepast. Wij zullen de zaak in Netstand gaan importeren en via de reguliere kanalen gaan communiceren. Daarna geldt voor wijzigingen in speeldata het normale stramien: in overleg met de tegenstander en doorgeven aan de wedstrijdleiding.

       
          
  

Update 18 sept: Flinke wijzigingen. Feature geimplementeerd die eis voor OSBO clubs loslaat dat aangrenzende teams niet tegelijkertijd spelen. Dit om meer wedstrijden in de voorkeursweken te krijgen. Tevens wordt nu ook bij niet passen in voorkeursweek ook voor de donderdag en vrijdag eerst de week na de voorkeursweek geprobeerd en dan pas de week ervoor (reden tweede speelweek). Lotingsnummers ASV goedgezet. Idem groep 1E. Wissel jeugdteam Arnhemse Schaakacademie met Zutphen-2 vanwege jeugdteam. Mede daarom ook slotronde 2F naar ASV. Ook 3D naar ASV vanwege jeugdteam plus 2x ASV.. Slotronde 2B naar dinsdag (EP). Verder nog een hoop lotingsnummerwijzigingen her en der om de agenda weer mogelijk te maken. Als wij ons niet vergissen zijn er 2 jeugdteams, ASA en Velp-3. De uitdata van hen staan nog niet op vrijdag, het indeelprogramma kent geen jeugdteams. Zullen de club dus onderling moeten afstemmen.

       
          
  

Voorgestelde Slotrondes, haalbaarheid moet nog geverifieerd worden:

 

       

HKA

 

17 of 24 mei, PK of DBC

       

HKB

 

ZSG, vrijdag 5 april

       

HKC

 

SMB, di 9 april

       

1A

 

17 of 24 mei, PK of DBC

       

1B

 

17 of 24 mei, PK of DBC

       

1C

 

ASA, vr 5 april

       

1D

 

UVS, ma 8 april

       

1E

 

Borne, di 16 april (bevestigd)

       

2A

 

ESV, vr 5 april

       

2B

 

En Passant, do 4 april

       

2C

 

niet

       

2D

 

O en O Kampen, ma 8 april

       

2E

 

HZP, do 18 april

       

2F

 

ASV, vr 5 april (bevestigd)

       

2G

 

KTC Druten, vr 19 april

       

3A

 

niet

       

3B

 

niet

       

3C

 

VSG, di 9 april

       

3D

 

ASV, vr 19 april (bevestigd)

       

3E

 

Wageningen, do 4 april (datum eigen voorstel)

       
          
          
  

Groepsindeling, lotingsnummers en speeldata. NB: niet aan alle doorgegeven randvoorwaarden kon gehoor worden gegeven (Er is 1 verboden speeldag tijdens een training, teams 2 en 3 die steeds gelijktijdig willen spelen lukte niet overal, en vanwege allerlei randvoorwaarden zijn er uiteraard wedstrijden die niet binnen de zgn. OSBO speelweken vallen). Gaarne alleen aan de bel trekken bij ernstige problemen of omissies.

       
          

Groep

Nr

Club

 

Agenda gewijzigde groepen: (voor niet gewijzigde groepen zie Netstand)

     
          

HKA

1

U.C.S. De Rode Loper

 

2B

     

HKA

2

S.V. DBC

       

HKA

3

SV Hoogland

 

Datum

Thuis

Uit

   

HKA

4

S.V. Paul Keres

       

HKA

5

Sc Zeist

 

Thu 18/10/2018

HSG 2

S.V. Denk en Zet 1

   

HKA

6

S.G. Amersfoort

 

Thu 11/10/2018

S.V. Het Dikke Torentje 1

P.C.A. De Damrakkers 1

   

HKA

7

S.V. Moira-Domtoren

 

Fri 12/10/2018

S.K. Vegtlust 2

S.V. En Passant 2

   

HKA

8

BSG

 

Thu 11/10/2018

SV Lekstroom 3

S.C. Kijk Uit 1

   

HKA

9

S.C. Oud Zuylen Utrecht

       

HKA

10

S.V. En Passant

 

Tue 06/11/2018

S.C. Kijk Uit 1

HSG 2

   
    

Tue 13/11/2018

S.V. En Passant 2

SV Lekstroom 3

   

HKB

1

D.S.G. Pallas

 

Wed 07/11/2018

P.C.A. De Damrakkers 1

S.K. Vegtlust 2

   

HKB

2

S.G. Zutphen

 

Tue 06/11/2018

S.V. Denk en Zet 1

S.V. Het Dikke Torentje 1

   

HKB

3

S.V. PSV/DoDO

       

HKB

4

Meppeler S.V.

 

Thu 13/12/2018

HSG 2

S.V. Het Dikke Torentje 1

   

HKB

5

Barneveld

 

Fri 07/12/2018

S.K. Vegtlust 2

S.V. Denk en Zet 1

   

HKB

6

Veluws S.G.

 

Thu 06/12/2018

SV Lekstroom 3

P.C.A. De Damrakkers 1

   

HKB

7

S.V. De Zeven Pionnen

 

Tue 04/12/2018

S.C. Kijk Uit 1

S.V. En Passant 2

   

HKB

8

Zwols S.G.

       
    

Tue 08/01/2019

S.V. En Passant 2

HSG 2

   

HKC

1

Bennekomse S.V.

 

Wed 09/01/2019

P.C.A. De Damrakkers 1

S.C. Kijk Uit 1

   

HKC

2

S.V. Strijdt met Beleid

 

Tue 15/01/2019

S.V. Denk en Zet 1

SV Lekstroom 3

   

HKC

3

S.V. Rivierenland

 

Thu 10/01/2019

S.V. Het Dikke Torentje 1

S.K. Vegtlust 2

   

HKC

4

S.V. De Elster Toren

       

HKC

5

Koningswaal Tornado Combinatie

 

Thu 07/02/2019

HSG 2

S.K. Vegtlust 2

   

HKC

6

S.V. Wageningen

 

Thu 07/02/2019

SV Lekstroom 3

S.V. Het Dikke Torentje 1

   

HKC

7

Veenendaalse S.V.

 

Tue 05/02/2019

S.C. Kijk Uit 1

S.V. Denk en Zet 1

   

HKC

8

Arnhemsche S.V.

 

Tue 05/02/2019

S.V. En Passant 2

P.C.A. De Damrakkers 1

   
          

1A

1

Larense S.C.

 

Wed 06/03/2019

P.C.A. De Damrakkers 1

HSG 2

   

1A

2

S.V. Leusden

 

Tue 05/03/2019

S.V. Denk en Zet 1

S.V. En Passant 2

   

1A

3

S.G. Amersfoort

 

Thu 07/03/2019

S.V. Het Dikke Torentje 1

S.C. Kijk Uit 1

   

1A

4

SV Lekstroom

 

Fri 08/03/2019

S.K. Vegtlust 2

SV Lekstroom 3

   

1A

5

Hoevelakens S.G.

       

1A

6

SSC 1922

 

Thu 04/04/2019

SV Lekstroom 3

HSG 2

   

1A

7

BSG

 

Thu 04/04/2019

S.C. Kijk Uit 1

S.K. Vegtlust 2

   

1A

8

HSG

 

Thu 04/04/2019

S.V. En Passant 2

S.V. Het Dikke Torentje 1

   

1A

9

S.C. Woerden

 

Thu 04/04/2019

P.C.A. De Damrakkers 1

S.V. Denk en Zet 1

   
          

1B

1

U.C.S. De Rode Loper

       

1B

2

S.V. Houten

       

1B

3

S.V. Moira-Domtoren

       

1B

4

De Giessen en Linge

       

1B

5

S.V. Rivierenland

       

1B

6

S.C. Oud Zuylen Utrecht

       

1B

7

S.V. Paul Keres

       

1B

8

S.K. Vegtlust

       

1B

9

ZZ Combinatie

       

1B

10

S.V. Doorn-Driebergen

       
          

1C

1

S.V. Pegasus

       

1C

2

Barneveld

       

1C

3

Arnhemse Schaakacademie

       

1C

4

S.G. Zutphen

       

1C

5

Arnhemsche S.V.

       

1C

6

Zwolle-Zuid Schaakt!

       

1C

7

VDS

       

1C

8

Schaakstad Apeldoorn

       
    

1C

     

1D

1

S.V. P.I.O.N.

       

1D

2

S.V. Strijdt met Beleid

 

Datum

Thuis

Uit

   

1D

3

Edese S.V.

       

1D

4

S.V. U.V.S.

 

Wed 17/10/2018

Schaakstad Apeldoorn 1

Arnhemsche S.V. 2

   

1D

5

Velpse SV

 

Thu 18/10/2018

Zwolle-Zuid Schaakt! 1

S.G. Zutphen 2

   

1D

6

S.V. Zevenaar

 

Thu 18/10/2018

VDS 1

Arnhemse Schaakacademie 1

   

1D

7

Rhenense SC

 

Wed 17/10/2018

S.V. Pegasus 1

Barneveld 2

   

1D

8

Arnhemsche S.V.

       
    

Tue 20/11/2018

Barneveld 2

Schaakstad Apeldoorn 1

   

1E

1

S.C. 't Zwarte Paard

 

Fri 16/11/2018

Arnhemse Schaakacademie 1

S.V. Pegasus 1

   

1E

2

SG Max Euwe

 

Mon 19/11/2018

S.G. Zutphen 2

VDS 1

   

1E

3

Voorster S.C.

 

Thu 15/11/2018

Arnhemsche S.V. 2

Zwolle-Zuid Schaakt! 1

   

1E

4

S.V. Borne

       

1E

5

S.V. Holten

 

Wed 12/12/2018

Schaakstad Apeldoorn 1

Zwolle-Zuid Schaakt! 1

   

1E

6

S.V. Lonneker

 

Thu 13/12/2018

VDS 1

Arnhemsche S.V. 2

   

1E

7

S.C. Raalte

 

Wed 12/12/2018

S.V. Pegasus 1

S.G. Zutphen 2

   

1E

8

W.S.G.

 

Tue 18/12/2018

Barneveld 2

Arnhemse Schaakacademie 1

   
          

2A

1

Edese S.V.

 

Fri 18/01/2019

Arnhemse Schaakacademie 1

Schaakstad Apeldoorn 1

   

2A

2

Chr.S.V. Ons Genoegen

 

Mon 14/01/2019

S.G. Zutphen 2

Barneveld 2

   

2A

3

S.V. De Cirkel

 

Thu 17/01/2019

Arnhemsche S.V. 2

S.V. Pegasus 1

   

2A

4

Baarnse S.V.

 

Thu 17/01/2019

Zwolle-Zuid Schaakt! 1

VDS 1

   

2A

5

S.V. Doorn-Driebergen

       

2A

6

S.V. En Passant

 

Wed 13/02/2019

Schaakstad Apeldoorn 1

VDS 1

   

2A

7

SSC 1922

 

Wed 13/02/2019

S.V. Pegasus 1

Zwolle-Zuid Schaakt! 1

   

2A

8

SV Hoogland

 

Tue 12/02/2019

Barneveld 2

Arnhemsche S.V. 2

   
    

Fri 15/02/2019

Arnhemse Schaakacademie 1

S.G. Zutphen 2

   

2B

1

SV Lekstroom

       

2B

2

S.C. Kijk Uit

 

Mon 11/03/2019

S.G. Zutphen 2

Schaakstad Apeldoorn 1

   

2B

3

S.V. En Passant

 

Thu 14/03/2019

Arnhemsche S.V. 2

Arnhemse Schaakacademie 1

   

2B

4

U.C.S. De Rode Loper

 

Thu 14/03/2019

Zwolle-Zuid Schaakt! 1

Barneveld 2

   

2B

5

S.V. Denk en Zet

 

Thu 14/03/2019

VDS 1

S.V. Pegasus 1

   

2B

6

S.V. Het Dikke Torentje

       

2B

7

S.K. Vegtlust

 

Fri 05/04/2019

S.V. Pegasus 1

Schaakstad Apeldoorn 1

   

2B

8

HSG

 

Fri 05/04/2019

Barneveld 2

VDS 1

   
    

Fri 05/04/2019

Arnhemse Schaakacademie 1

Zwolle-Zuid Schaakt! 1

   

2C

1

U.C.S. De Rode Loper

 

Fri 05/04/2019

S.G. Zutphen 2

Arnhemsche S.V. 2

   

2C

2

S.V. Rivierenland

       

2C

3

SV Lekstroom

 

2D

     

2C

4

ZZ Combinatie

       

2C

5

S.V. DBC

 

Datum

Thuis

Uit

   

2C

6

Sc Zeist

       

2C

7

S.V. Moira-Domtoren

 

Tue 16/10/2018

Veluws S.G. 2

Zwols S.G. 2

   

2C

8

S.V. TRIO

 

Tue 16/10/2018

S.V. De Combinatie 1

Oefening & Ontspanning 1

   
    

Thu 18/10/2018

S.C. Caïssa 1

S.C. Dronten 1

   

2D

1

Meppeler S.V.

 

Tue 16/10/2018

Meppeler S.V. 2

S.V. De Zeven Pionnen 2

   

2D

2

S.V. De Zeven Pionnen

       

2D

3

S.C. Dronten

 

Tue 13/11/2018

S.V. De Zeven Pionnen 2

Veluws S.G. 2

   

2D

4

Oefening & Ontspanning

 

Thu 15/11/2018

S.C. Dronten 1

Meppeler S.V. 2

   

2D

5

Zwols S.G.

 

Mon 12/11/2018

Oefening & Ontspanning 1

S.C. Caïssa 1

   

2D

6

S.V. De Combinatie

 

Fri 16/11/2018

Zwols S.G. 2

S.V. De Combinatie 1

   

2D

7

S.C. Caïssa

       

2D

8

Veluws S.G.

 

Tue 11/12/2018

Veluws S.G. 2

S.V. De Combinatie 1

   
    

Thu 13/12/2018

S.C. Caïssa 1

Zwols S.G. 2

   

2E

1

S.V. Park Stokhorst

 

Tue 11/12/2018

Meppeler S.V. 2

Oefening & Ontspanning 1

   

2E

2

S.C. 't Zwarte Paard

 

Tue 18/12/2018

S.V. De Zeven Pionnen 2

S.C. Dronten 1

   

2E

3

SV Vrimot

       

2E

4

S.V. Almelo

 

Thu 17/01/2019

S.C. Dronten 1

Veluws S.G. 2

   

2E

5

Schaakvereniging Hardenberg

 

Mon 14/01/2019

Oefening & Ontspanning 1

S.V. De Zeven Pionnen 2

   

2E

6

S.C.Rijssen

 

Fri 18/01/2019

Zwols S.G. 2

Meppeler S.V. 2

   

2E

7

S.V. E.N.O.

 

Tue 15/01/2019

S.V. De Combinatie 1

S.C. Caïssa 1

   

2E

8

S.V. Vroomshoop

       
    

Tue 12/02/2019

Veluws S.G. 2

S.C. Caïssa 1

   

2F

1

S.V. Doetinchem

 

Tue 12/02/2019

Meppeler S.V. 2

S.V. De Combinatie 1

   

2F

2

Twellose SC

 

Tue 12/02/2019

S.V. De Zeven Pionnen 2

Zwols S.G. 2

   

2F

3

S.V. De Elster Toren

 

Thu 14/02/2019

S.C. Dronten 1

Oefening & Ontspanning 1

   

2F

4

Bennekomse S.V.

       

2F

5

Schaakstad Apeldoorn

 

Mon 11/03/2019

Oefening & Ontspanning 1

Veluws S.G. 2

   

2F

6

S.V. Wageningen

 

Fri 22/03/2019

Zwols S.G. 2

S.C. Dronten 1

   

2F

7

S.V. De Kameleon

 

Tue 12/03/2019

S.V. De Combinatie 1

S.V. De Zeven Pionnen 2

   

2F

8

Arnhemsche S.V.

 

Thu 14/03/2019

S.C. Caïssa 1

Meppeler S.V. 2

   
          

2G

1

S.V. Het Kasteel

 

Mon 08/04/2019

Meppeler S.V. 2

Veluws S.G. 2

   

2G

2

Millingse S.V.

 

Mon 08/04/2019

S.V. De Zeven Pionnen 2

S.C. Caïssa 1

   

2G

3

Koningswaal Tornado Combinatie

 

Mon 08/04/2019

S.C. Dronten 1

S.V. De Combinatie 1

   

2G

4

S.V. P.I.O.N.

 

Mon 08/04/2019

Oefening & Ontspanning 1

Zwols S.G. 2

   

2G

5

Arnhemsche S.V.

       

2G

6

S.V. Zevenaar

 

2F

     

2G

7

S.V. Theothorne

       

2G

8

S.V. U.V.S.

 

Datum

Thuis

Uit

   
          

3A

1

SV Hoogland

 

Thu 18/10/2018

Arnhemsche S.V. 5

Schaakstad Apeldoorn 2

   

3A

2

S.C. Muiderberg

 

Thu 18/10/2018

S.V. Wageningen 2

Bennekomse S.V. 2

   

3A

3

S.C. Oud Zuylen Utrecht

 

Tue 16/10/2018

S.V. De Kameleon 1

S.V. De Elster Toren 2

   

3A

4

HSG

 

Tue 16/10/2018

S.V. Doetinchem 1

Twellose SC 1

   

3A

5

S.V. En Passant

       

3A

6

S.G. Amersfoort

 

Tue 13/11/2018

Twellose SC 1

Arnhemsche S.V. 5

   

3A

7

S.V. Wijdemeren

 

Thu 15/11/2018

S.V. De Elster Toren 2

S.V. Doetinchem 1

   

3A

8

S.V. Denk en Zet

 

Mon 12/11/2018

Bennekomse S.V. 2

S.V. De Kameleon 1

   
    

Wed 14/11/2018

Schaakstad Apeldoorn 2

S.V. Wageningen 2

   

3B

1

S.C. Oud Zuylen Utrecht

       

3B

2

S.V. Leusden

 

Thu 06/12/2018

Arnhemsche S.V. 5

S.V. Wageningen 2

   

3B

3

S.V. Doredenkers

 

Tue 11/12/2018

S.V. De Kameleon 1

Schaakstad Apeldoorn 2

   

3B

4

S.V. De Watertoren

 

Tue 11/12/2018

S.V. Doetinchem 1

Bennekomse S.V. 2

   

3B

5

S.C. Woerden

 

Tue 11/12/2018

Twellose SC 1

S.V. De Elster Toren 2

   

3B

6

S.V. Doorn-Driebergen

       

3B

7

De Giessen en Linge

 

Thu 17/01/2019

S.V. De Elster Toren 2

Arnhemsche S.V. 5

   

3B

8

S.V. Acquoy

 

Mon 14/01/2019

Bennekomse S.V. 2

Twellose SC 1

   
    

Wed 16/01/2019

Schaakstad Apeldoorn 2

S.V. Doetinchem 1

   

3C

1

bye

 

Thu 17/01/2019

S.V. Wageningen 2

S.V. De Kameleon 1

   

3C

2

Denk en Zet / N.G.K.Z.

       

3C

3

Schaakstad Apeldoorn

 

Thu 21/02/2019

Arnhemsche S.V. 5

S.V. De Kameleon 1

   

3C

4

S.V. Pegasus

 

Tue 12/02/2019

S.V. Doetinchem 1

S.V. Wageningen 2

   

3C

5

Veluws S.G.

 

Tue 12/02/2019

Twellose SC 1

Schaakstad Apeldoorn 2

   

3C

6

Zwols S.G.

 

Thu 14/02/2019

S.V. De Elster Toren 2

Bennekomse S.V. 2

   

3C

7

D.S.V. Ons Genoegen

       

3C

8

Veluws S.G.

 

Mon 11/03/2019

Bennekomse S.V. 2

Arnhemsche S.V. 5

   
    

Wed 13/03/2019

Schaakstad Apeldoorn 2

S.V. De Elster Toren 2

   

3D

1

S.V. Wageningen

 

Thu 14/03/2019

S.V. Wageningen 2

Twellose SC 1

   

3D

2

Velpse SV

 

Tue 12/03/2019

S.V. De Kameleon 1

S.V. Doetinchem 1

   

3D

3

S.V. De Cirkel

       

3D

4

Voorster S.C.

 

Fri 05/04/2019

S.V. Doetinchem 1

Arnhemsche S.V. 5

   

3D

5

Arnhemsche S.V.

 

Fri 05/04/2019

Twellose SC 1

S.V. De Kameleon 1

   

3D

6

O.S.V. Het Paard Combinatie

 

Fri 05/04/2019

S.V. De Elster Toren 2

S.V. Wageningen 2

   

3D

7

Veenendaalse S.V.

 

Fri 05/04/2019

Bennekomse S.V. 2

Schaakstad Apeldoorn 2

   

3D

8

Arnhemsche S.V.

       
    

3C

     

3E

1

Doesborghs S.G.

       

3E

2

S.V. U.V.S.

 

Datum

Thuis

Uit

   

3E

3

Velpse SV

       

3E

4

S.V. Het Kasteel

 

Tue 16/10/2018

Veluws S.G. 4

Veluws S.G. 3

   

3E

5

Arnhemsche S.V.

 

Fri 19/10/2018

Zwols S.G. 3

S.V. Pegasus 2

   

3E

6

S.V. Strijdt met Beleid

 

Mon 15/10/2018

D.S.V. Ons Genoegen 1

Schaakstad Apeldoorn 3

   

3E

7

S.V. Wageningen

 

Wed 17/10/2018

Bye

Denk en Zet / N.G.K.Z. 1

   

3E

8

S.V. U.V.S.

       
    

Tue 13/11/2018

Denk en Zet / N.G.K.Z. 1

Veluws S.G. 4

   
    

Wed 14/11/2018

Schaakstad Apeldoorn 3

Bye

   
    

Wed 14/11/2018

S.V. Pegasus 2

D.S.V. Ons Genoegen 1

   
    

Tue 13/11/2018

Veluws S.G. 3

Zwols S.G. 3

   
          
    

Tue 11/12/2018

Veluws S.G. 4

Zwols S.G. 3

   
    

Mon 10/12/2018

D.S.V. Ons Genoegen 1

Veluws S.G. 3

   
    

Wed 12/12/2018

Bye

S.V. Pegasus 2

   
    

Tue 11/12/2018

Denk en Zet / N.G.K.Z. 1

Schaakstad Apeldoorn 3

   
          
    

Wed 16/01/2019

Schaakstad Apeldoorn 3

Veluws S.G. 4

   
    

Wed 16/01/2019

S.V. Pegasus 2

Denk en Zet / N.G.K.Z. 1

   
    

Tue 15/01/2019

Veluws S.G. 3

Bye

   
    

Fri 18/01/2019

Zwols S.G. 3

D.S.V. Ons Genoegen 1

   
          
    

Tue 12/02/2019

Veluws S.G. 4

D.S.V. Ons Genoegen 1

   
    

Wed 13/02/2019

Bye

Zwols S.G. 3

   
    

Tue 12/02/2019

Denk en Zet / N.G.K.Z. 1

Veluws S.G. 3

   
    

Wed 13/02/2019

Schaakstad Apeldoorn 3

S.V. Pegasus 2

   
          
    

Wed 13/03/2019

S.V. Pegasus 2

Veluws S.G. 4

   
    

Tue 12/03/2019

Veluws S.G. 3

Schaakstad Apeldoorn 3

   
    

Fri 22/03/2019

Zwols S.G. 3

Denk en Zet / N.G.K.Z. 1

   
    

Mon 11/03/2019

D.S.V. Ons Genoegen 1

Bye

   
          
    

Tue 09/04/2019

Bye

Veluws S.G. 4

   
    

Tue 09/04/2019

Denk en Zet / N.G.K.Z. 1

D.S.V. Ons Genoegen 1

   
    

Tue 09/04/2019

Schaakstad Apeldoorn 3

Zwols S.G. 3

   
    

Tue 09/04/2019

S.V. Pegasus 2

Veluws S.G. 3